Ne Üretiriz?

  • Blog Header Image

ÜSTÜN TEKNİK Isıtma, Soğutma, Endüstriyel Paslanmaz Mutfak Ekipmanları alanlarında, üretim, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere 1991 yılı başında kurulmuştur.  İlgili sektörlerdeki yirmi yılı aşkın bilgi, deneyim ve birikimi ile ÜSTÜN TEKNİK marka adı altında hizmet vermektedir.
Isıtma Soğutma, endüstriyel paslanmaz mutfak pazarının güvenilir markası ÜSTÜN TEKNİK'in ürün portföyünde panel soğuk odalar, pastane, kasap, market kafe gibi her türlü vitrin reyonları, depolama tipi buzdolapları paslanmaz endüstriyel mutfak ekipmanları siparişe özel yapılmaktadır. 
ÜSTÜN TEKNİK hizmet merkezinde, dinamik, uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından, özenli ve temiz bir isçilik ile, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler ihtiyaç ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde üretilmektedirler. ÜSTÜN TEKNİK markası çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet verecek şekilde dinamik bir yapı ile satış öncesi ve satış sonrasında güvenilir hizmet farkını ortaya koymayı ilke edinmiştir.